Zatvárač plechoviek mechanický

Zatvárač plechoviek mechanický

Zatvárač plechoviek mechanický 

Vďaka zatváraču plechoviek si môžete pripraviť mäso vo vlastnej šťave na horšie časy. Mnohí si spomenú na klasické mäsovky, ktoré boli plné kvalitného domáceho mäsa a sosu. Ocenia ho nielen tí, ktorí sa doma venujú chovu hospodárskych zvierat, ale aj ľudia, ktorí bývajú na samote a do supermarketu to majú veľmi ďaleko. Navyše má domáce mäso inej kvality ako priemyselne vyrábané konzervy a lunchmeaty plné mäsového separátu. 

Konzervované mäso, paštéta, polievka aj kompót v konzerve vydržia v chladnom špajze či pivnici niekoľko rokov. Na rozdiel od zaváraných pohárov tak do nich neprenikne svetlo, cestou na dovolenku, výlet sa nerozbijú a neznehodnotia. 

Ručný mechanický zatvárač plechoviek pomôže uchovať pomocou varu (sterilizáciou) surové, dusené a pečené mäso. Plechovku po naplnení upevníte do zatvárača a uzavrite ju pomocou dvoch procesov upevňovania viečka na plechovku – otáčaním kľučky. Plechovky potom sterilizujte v hrnci (lepšie 2x). Súčasťou výrobku je návod na zostavenie, nastavenie, používanie a recept.

Strojček je vyrobený z ocele s povrchovou úpravou (zinkovanie, práškový lak a černenie), podložky sú zo silónu PA6. Ochranu hornej časti pracovnej dosky, ktorá by mala mať hrúbku max. do 4 cm, zaistí guma. 

Rozmery: 52x21x40cm

YouTube: https://youtu.be/P6dPzVjxRVg?si=aji4-sKsnGSzD-UM

  • Obj. číslo: 84165
  • Dostupnosť: Skladom
  • 299.00€
  • Bez dane: 249.17€